Cały poziom A1 za darmo,
bez ograniczeń czasowych!

Sprawdź za darmo

Dla kogo

Dzięki Vocabus’owi można kilkukrotnie przyspieszyć proces nauki słownictwa wykorzystując przy tym obraz, dźwięk i własną wyobraźnię.

Dla rodziców


Zdając sobie sprawę, jak trudnym zadaniem jest motywacja dziecka do nauki i kontrola jego postępów wychodzimy do Rodziców z ofertą Vocabus, która ułatwi proces nauki angielskiego w domu. Dzięki funkcji kalendarza zaplanujesz naukę dziecka, a wbudowane statystyki pozwolą ocenić właściwie poziom jego wiedzy i zaangażowania. Vocabus jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Po zalogowaniu się będziesz mieć dostęp do kursów i wbudowanych zestawów dostosowanych do odpowiedniego poziomu znajomości języka. Będziesz otrzymywać wiadomości informujące o postępach dziecka w nauce angielskiego online.

Przeczytaj więcej na naszym blogu

nauka angielskiego w domu

Dla instytucji
edukacyjnych


Vocabus stanowi doskonałe wsparcie dla tradycyjnych metod nauczania, jednocześnie nie będąc dla nich konkurencją. Platforma do nauki angielskiego w domu została tak opracowana, aby w sposób łatwy i intuicyjny prowadzić zdalne lekcje. Vocabus zwiększa efektywność działalności edukacyjnej. Daje to możliwość wzajemnego dzielenia się zestawami słownictwa pomiędzy nauczycielem a uczniami. Podział od A1 do C2 multimedialnego słownika pozwala prowadzić zajęcia na każdym poziomie. Gotowe do wydruku listy słówek oraz możliwość generowania indywidualnych zestawów do nauki czynią ją jeszcze bardziej komfortową.

Przeczytaj więcej na naszym blogu

nauka angielskiego w domu dla szkół i instytucji edukacyjnych

Dla każdego!


Budując platformę mieliśmy na względzie potrzeby różnych osób. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nauka angielskiego w domu była w końcu dla każdego skuteczna. Efektem naszej pracy jest  narzędzie o intuicyjnej nawigacji, w pełni zwizualizowanym słowniku z brytyjskim native speakerem, gdzie dedykowane kursy dostosowane są do Twojego aktualnego poziomu języka angielskiego. Vocabus skierowany jest do uczniów i studentów, businessmanów, osób podróżujących po świecie oraz dla osób przygotowujących się do egzaminów FCE, biznesowego BEC Preliminary czy matury z angielskiego. W Vocabus to Ty wybierasz, czego chcesz się uczyć. Umożliwiają to dedykowane kursy tematyczne, gotowe zestawy słów na poziomie od A1 do C2 oraz funkcja tworzenia własnych, indywidualnych zestawów do nauki angielskiego. Odkryj platformę do szybkiej i skutecznej nauki angielskiego online.

Przeczytaj więcej na naszym blogu

nauka angielskiego w domu na telefonie i tablecie

    Masz pytania? Napisz do nas!