Dla kogo

Dzięki Vocabus’owi można kilkukrotnie przyspieszyć proces nauki słownictwa
wykorzystując przy tym obraz, dźwięk i własną wyobraźnię.
Dla rodziców

Drodzy Rodzice,


Zdając sobie sprawę jak trudnym zadaniem jest motywacja dziecka do nauki i kontrola jego postępów, z drugiej zaś rozumiejąc potrzebę nauki języka, wychodzimy do Państwa z ofertą Vocabus, która ułatwi ten proces. Jednocześnie naszym marzeniem i celem jest ułatwienie nauki dzieciom: zarówno tym młodszym, jak starszym i to niezależnie od wypracowanego przez nie modelu zapamiętywania. Vocabus stawia bowiem na indywidualizację procesu nauki oraz jej planowania za podstawę mając jednak realne potrzeby poparte między innymi wymaganiami szkolnymi.


Mądry Rodzic pragnie wspierać proces nauki dziecka i rozwijać jego możliwości. Jest to trudne zwłaszcza wtedy, kiedy sam nie poznał w wystarczającym stopniu przedmiotu, brak mu czasu lub po prostu jest świadomy ograniczeń wynikających z niedostatku wiedzy oferowanej przez szkołę. Vacabus metodą synergii jest w stanie zapełnić tę lukę oraz w naturalny sposób pogłębić wiedzę ucznia znudzonego tradycyjną techniką nauczania. Przewagą platformy jest też fakt, iż prezentuje materiał w sposób bardziej przystępny oraz atrakcyjny dla ucznia, a w połączeniu z nową technologią sprawia, iż nawet niechętny uczeń częściej  sięgnie po wiedzę.


Dostępność aplikacji umożliwia korzystanie z niej w domu i poza nim, a jej funkcje wspierają proces nauki w najbardziej skuteczny sposób:  dzięki kalendarzowi rodzic może zaplanować i czuwać nad nauką angielskiego, a dzięki statystykom jest też w stanie właściwie ocenić poziom wiedzy i zaangażowania dziecka.


Vocabus jest intuicyjny i prosty w obsłudze: wystarczy się zalogować i podać adres e-mail. Te dwa kroki wystarczą, by w pełni korzystać z platformy: planować naukę poprzez wybór odpowiednich zestawów, a także otrzymywać wiadomości informujące o postępach dziecka.


Warto wspomnieć, iż niezwykle przydatną funkcją jest również możliwość wzajemnego dzielenia się zestawami słówek:  z pewnością ułatwi to przygotowanie do klasówki oraz zapewni lepszą motywację ucznia.

Angielski nauka słówek na platformie Vocabus to szybka i skuteczna nauka angielskiego dla Twojego dziecka.
Dla instytucji edukacyjnych

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesną platformę, która może stanowić doskonałe wsparcie dla tradycyjnych metod nauczania, a z pewnością nie jest dla nich konkurencją. Ufamy, że kwestia synergii i dbałości o rozwój ucznia jest dla Państwa sprawą ważną i priorytetową, a także, że docenią Państwo potencjał aplikacji Vocabus.


Angielski nauka słówek na platformie Vocabus - ofertę kierujemy głównie do szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, przede wszystkim zaś do szkół językowych. Jesteśmy pewni, iż Vocabus zwiększy efektywność Państwa działalności edukacyjnej. Umożliwia to przede wszystkim możliwość wzajemnego dzielenia się zestawami słownictwa pomiędzy lektorami i uczniami/uczestnikami kursu.


Niezwykle ważne i uwzględnione w platformie narzędzia to przede wszystkim kalendarz i szczegółowe statystyki opanowanego materiału. Uczeń bez problemu planuje naukę oraz czuwa nad swymi postępami. Dodatkowo korzysta z funkcji powtórek, a poprzez dostęp do aplikacji na różnych urządzeniach może uczyć się również poza domem. 


Vocabus wspiera tradycyjną naukę uatrakcyjniając ją oraz dodatkowo motywując do poznawania słownictwa. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty: dla instytucji przewidzieliśmy ciekawe pakiety oraz rabaty, a także możliwość bezpłatnego stworzenia dedykowanego słownika.

Angielski nauka słówek na platformie Vocabus to realne wsparcie efektywności i skuteczności. 


 

Formularz kontaktowy

Adres e-mail *
*- pola obowiązkowe
Nr telefonu
Treść wiadomości *


Uzupełnij pola


Dla każdego!

Drodzy Państwo,


Platforma Vocabus to rozwiązanie pomocne rodzicom oraz instytucjom, jednak jej głównym adresatem są oczywiście wszyscy ci, którzy odczuwają potrzebę nauki języka. Platformę Vocabus kierujemy więc przede wszystkim do:

- uczniów i studentów nastawionych na nowe technologie i rozwiązania

aktywnych przedsiębiorców

- osób ambitnych uczących się przez całe życie

- podróżujących chcących się porozumieć

 

Budując platformę mieliśmy na względzie potrzeby różnych ludzi i dołożyliśmy starań, by dawała ona możliwość nauki w zupełnie nowy i lepszy sposób. Dlatego też oferujemy narzędzie o intuicyjnej nawigacji, w pełni zwizualizowanym słowniku i predefiniowanych zestawach zależnych od indywidualnej znajomości języka. Podział na poziomy A1-C2, kategorie i zestawy tematyczne oraz specjalnie zaprojektowany kalendarz pozwolą na jeszcze łatwiejsze zarządzanie nauką słówek. Rozbudowane funkcje statystyczne dadzą z kolei pełną kontrolę postępów. Angielski nauka słówek tylko na platformie Vocabus!


Omiń to, co nieskuteczne i czasochłonne i wejdź na platformę dynamiczną i nowatorską, która w łatwy sposób podaje słówka do nauki angielskiego.Gotowy? - Sprawdź.


sprawdź Vocabus
Ucz się angielskiego na poziomie A1 za darmo
lub wybierz opcję Premium
i ciesz się pełną swobodą nauki