Cały poziom A1 za darmo,
bez ograniczeń czasowych!

Sprawdź za darmo

O programie

Dzięki Vocabus’owi można kilkukrotnie przyspieszyć proces nauki słownictwa
wykorzystując przy tym obraz, dźwięk i własną wyobraźnię.

MULTIMEDIALNY SŁOWNIK


Program do nauki angielskiego Vocabus daje Ci dostęp do rozbudowanego słownika, w którym każde hasło ma wizualizację, dzięki czemu szybciej zapamiętasz uczone słówka.

Brytyjski native speaker umożliwia trening słuchania i mówienia więc od razu uczysz się z właściwym akcentem. Dzięki przykładom użycia w zdaniu poznasz nowe słownictwo w kontekście, a więc w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu. Wszystko dla Twojej wygody i efektywności w nauce angielskiego online.

Platforma Vocabus to także blog do nauki angielskiego, gdzie nie tylko przeczytasz interesujące artykuły, ale również utrwalisz ważne zagadnienia z gramatyki.

Cały słownik i dostępne materiały zostały tak opracowane, aby stanowić świetną pomoc w przygotowaniu się do matury lub innych egzaminów (YLE, KET, PET, FCE).

program do nauki angielskiego

GOTOWE KURSY I ZESTAWY TEMATYCZNE


Dzięki Vocabus uczysz się dokładnie tego, czego potrzebujesz. Umożliwiają to dedykowane kursy podzielone na kategorie tematyczne i poziomy trudności. Uczysz się starannie wyselekcjonowanego słownictwa mając do wyboru między innymi kursy:

  • poziomy od A1 (podstawowy) do C1 (zaawansowany) – wg skali Rady Europy Business English
  • matura poziom podstawowy i rozszerzony
  • 1000 najważniejszych słów i zwrotów

Program do nauki angielskiego online na platformie Vocabus ma przejrzysty układ i podział materiału. Prosty i efektywny mechanizm wyszukiwania daje Ci ponadto możliwość tworzenia haseł własnych oraz tworzenia indywidualnych zestawów do nauki.

program do nauki angielskiego

AUTORSKI SPOSÓB POWTÓREK


Zgodnie z przebiegiem krzywej zapominania każde powtórzenie materiału sprawia, że z Twojej pamięci ulatuje coraz mniej informacji. Tym samym zapamiętasz coraz więcej. Jednak zgodnie z badaniami, jedna powtórka niestety nie wystarczy. Natomiast powtarzanie bez przerwy nie przynosi efektów, ponieważ pojawia się zjawisko tzw. hamowania reaktywnego (wraz z upływem czasu poświęcanego na powtórki wzrasta opór przed przyswajaniem informacji). Aby Twoja nauka była naprawdę skuteczna platforma ma wbudowany algorytm powtórek opracowany w oparciu o krzywą zapominania prof. Ebbinghausa. Dzięki niemu powtarzany materiał łatwiej zapisze się w Twojej pamięci długotrwałej. Sprawdź i przekonaj się, że trafiłeś na najlepszy program do nauki angielskiego online.

Vocabus powtórki słówek - program do nauki angielskiego

STATYSTYKI


Nic tak nie motywuje do dalszej nauki jak widoczne postępy. Vocabus oferuje funkcje statystyczne, które określą poziom Twojej wiedzy, czas spędzony na efektywnej nauce czy ilość wykonanych powtórek.

Widzisz dokładnie, ile słówek udało Ci się nauczyć.

Weryfikujesz tempo nauki.

Sprawdzasz, czy musisz przyśpieszyć, czy jednak Twoja nauka angielskiego idzie zgodnie z planem.

Motywujesz się do systematycznej nauki. Codziennie. Krótko, ale regularnie!

Vocabus statystyki nauki słówek. Program do nauki angielskiego.

SKUTECZNOŚĆ


Dzięki wyraźnemu podziałowi na części tematyczne otrzymujesz zorganizowane lekcje angielskiego wokół wybranego zagadnienia. Stworzone w ten sposób niewielkie porcje materiału ułatwią Ci szybkie ich opanowanie. Z Vocabus uczysz się tylko nowych słów. Specjalnie opracowany algorytm zapewnia, że angielskie słówka, które znasz, nie będą już pojawiać się w lekcjach. Tym samym nie tracisz czasu na program do nauki angielskiego, który kolejny raz uczy Cię tego samego!

Platforma Vocabus dedykowana do nauki angielskiego online to system ćwiczeń utrwalających słownictwo, trening mówienia, słuchania, pisania i czytania. A włączając do procesu nauki nasz specjalnie opracowany algorytm powtórek przekonasz się, że Vocabus to 100% trwale zapamiętanych słówek w bardzo krótkim czasie!

Vocabus skuteczność nauki. Program do nauki angielskiego.

    Masz pytania? Napisz do nas!