Plany i ceny

Ucz się angielskiego na poziomie A1 za darmo lub wybierz opcję Premium i ciesz się pełną swobodą nauki
STANDARD PREMIUM
Etapy nauki 8 8
Powtórki
Słownik            Poziom A1 (800 haseł)            Bez ograniczeń
(5126 haseł – słownik ciągle rozbudowywany)
Gotowe zestawy tematyczne Na poziomie A1 Wszystkie: od poziomu A1 do C2
Tworzenie własnych zestawów
Kalendarz
Statystyki
Generator zestawów
Praca w grupach
Dodawanie własnych haseł
Za darmo    Już od 8 zł miesięcznie
dołącz do Vocabus wybierz abonament!

Cały poziom A1 za darmo, bez ograniczeń czasowych

Najczęściej zadawane pytania

Czy można się uczyć za darmo? 
Za darmo, bez ograniczeń czasowych, dostępny jest kurs angielskiego na poziomie A1 zawierający ponad 650 haseł, opracowany dla osób rozpoczynających naukę języka lub uczących się angielskiego od niedawna. Skierowany jest również dla osób, które już kiedyś miały kontakt z językiem lecz u których, na skutek dłuższej przerwy, podstawowe słówka uległy zapomnieniu. 
Ponadto za darmo udostępnione są niektóre etapy wszystkich dostępnych kursów, abyś mógł bezpłatnie i niezobowiązująco je przetestować.
Poza kursem za darmo dostępny jest również cały słownik na poziomie A1 oraz takie funkcje platformy Vocabus jak powtórki, kalendarz czy statystyki.
Po ukończeniu kursu A1 (Beginner/Elementary) będziesz rozumiał i potrafił zastosować podstawowe zwroty potoczne i wyrażenia dotyczące życia codziennego. Pozwoli Ci to na zdanie egzaminu YLE lub innego na poziomie podstawowym. 
Angielski nauka słówek - za darmo na poziomie A1. 

Poziomy znajomości języka angielskiego

Jak Vocabus podzielił poziom trudności?
Są różne klasyfikacje znajomości języka. Vocabus podzielił poziomy trudności wg klasyfikacji CEF, przyjętej przez Radę Europy, wprowadzając sześć poziomów znajomości języka. Europejska klasyfikacja poziomu biegłości językowej stanowi bazę porównawczą dla poziomów nauczania języków obcych we wszystkich krajach europejskich. Poziom A1 odpowiada najmniejszej znajomości, poziom C2 największej biegłości. 
A1 - poziom podstawowy, elementarny
A2 - poziom niższy średniozaawansowany
B1 - poziom średniozaawansowany
B2 - poziom wyższy średniozaawansowany
C1 - poziom zaawansowany
C2 - poziom wyższy zaawansowany
Niektóre słówka na platformie Vocabus oznaczone są symbolem "I-Inne". Oznacza to, że wg międzynardowych wytycznych termin ten nie został sklasyfikowany do żadnego z wymienionych poziomów. Niektóre z tych słówek są jednak ważne i przydatne w codziennej komunikacji w języku angielskim, stąd znalazły się w słowniku Vocabus.

Jak uczyć się na platformie Vocabus?
Vocabus to ciągle rozbudowywany słownik, który na dzień dzisiejszy zawiera ponad 7200 haseł - każde z dźwiękiem i obrazem. Wizualizacja każdego słowa pozwala na szybkie i skuteczne zapamiętywanie, a brytyjski native speaker umożliwia trening słuchania i mówienia. 
Vocabus to dostęp do różnorodnych kursów, między innymi:
  • angielski na poziomie od A1 do C1
  • 1000 najważniejszych słów i zwrotów
  • business english 1
  • matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym
Platforma Vocabus umożliwia Ci również naukę z wbudowanych zestawów tematycznych czy zestawów tworzonych samodzielnie, wg własnych potrzeb.
Dla ułatwienia i przejrzystości cały słownik podzielony został dodatkowo na kategorie i poziomy trudności. 
Słówka, których się nauczyłeś, trafiają automatycznie do powtórek, a specjalnie opracowany algorytm spowoduje, że na trwale zapamiętasz uczone słownictwo.

Nie wiesz jak się uczyć? Masz zapał do nauki ale nie rozumiesz funkcjonowania platformy Vocabus? Napisz do nas o problemie a potraktujemy Cię indywidualnie oraz podpowiemy co i jak się uczyć. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu -  kontakt@vocabus.pl

Angielski nauka słówek - www.vocabus.pl